Okul Öncesi Öğretmenleri NET-Okul Öncesi-Biz Bu işte Tek Değiliz

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sayfa Köşe imleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu proje Twitterer isteği üzerine size geliyor

Bir kişi çok fazla kitap, ya da çok fazla yer imleri asla inanmak için kullanılır. Sonra bazı insanların dolaplar biraz daha büyük bir daire taşındı (ve birçok kişi en garajlar daha küçüktür) ve tüm bu inançları naïeve küçük kafaları açık var.
Ama kişi her zaman daha bakmak ne gerçekten harika benzersiz imleri olduğunu. Senin itlaf-out-of-mekansal-gereklilik koleksiyonunda kalması için yeterli özel kitaplar için yeterli özel tutucular.
Sayfa köşe imleri, sevimli, pratik ve derinden yeterince temsil dünyada vardır. * Onlar özelleştirmek için kolay, yapmak kolay değil, ve tüm bu aynı aynı düz dikdörtgen imleri ayrı koyacaktır. Nerede olduğunu Köşe imleri vardır.

Bu öğretici isterseniz, buraya senin sokak olabilecek birkaç diğerleri. İlk olarak, el yapımı hediyeler süren, kağıt fabrikaları kadar güzel yapmayı deneyin. Hatta onların tencere bazı güzellikler ya da küçük hediyeler saklamak olabilir.
Eğer dişlek canavar vibe seven ediyorsanız, pirinç veya buğday ve tamamen mikrodalga ile dolu bu basit canavar ısıtma çanta, check out soğuk kış aylarında ayak veya parmak veya sıcak tummies tutmak için. Eğer giyebilir bir canavar istiyorsanız, rahat bir patlak gözlü canavar yün şapka ya da bazı parmaksız eldiven polar canavar yapmayı deneyin.
Odada canavar seven yetişkinler için bazı aldatıcı gözlü kağıt canavar şarap takılar deneyin.
 
* Bu, bu yazı için yolunu buldu ve kendi sayfa köşe imleri yaptık size şaşırtıcı sayıda göz önüne alındığında, muhtemelen artık doğrudur. Seni git! Ben sadece onlara yapmaya saklı tutar olsa da, dünyada temsil üzerinde sevimli ve fonksiyonel bu şey olamayacağını eminim.
-----------------------
Nelere ihtiyacınız olacak:
güzel kartlar ağırlığının kağıt VEYA düz kart ve güzel bir şekilde dekore edilmiş hafif kağıt bir arada
makas
cetvel
uçlu kalem
yapıştırıcı
Vb boya kalemi, keçeli kalem, pullar, çıkartmalar, mürekkep pedleri, kabartma tozu gibi [isteğe bağlı] diğer dekorasyon araçları,
"Kağıt desenleri ve şablonları" (ya da aşağıdaki yönergeleri kullanarak kendi yapabilirsiniz) altında sayfa köşe canavar imi şablon numarası 3.

-----------------------
Hepsini bir araya koy:
Aşağıda, ben köşe imleri iki farklı benzer ama türlerini nasıl öğretecektir. Birinci, ikinci küçük üçgen ile örtüşen bir üçgen, bir üçgen ile örtüşen bir kare.
Eğer sıfırdan kendi şablon yapıyorsanız, aşağıdaki tüm adımları uygulayın. Yukarıdaki bağlantılı PDF şablonu kullanıyorsanız, parçaları kesip 5. adıma geçin.
1) Tamam, yapmak çok basit şey, bir zarfın köşesine kapalı üçgen parça kesip, ve bu kullanmaktır. İsterseniz süsleyin. Eğer derinlemesine biraz daha almak istiyorsanız, zarf yöntemi yok saymak ve 2. adıma geçin.

2) Düz hurda kağıt parçası üzerinde bir kare çizin. Onun yanında mükemmel düz olduğu böylece cetvel kullanın. Çok büyük yapmayın - Eğer daha büyük gidebiliriz ama benimki, 2.5 inç x 2.5 inç ölçüldü. İkinci bir meydana ilk karenin sağ tarafında aynı boyut Beraberlik ilk karenin üstünde ve üçüncü kare tam olarak aynı boyutta (böylece bir tarafı paylaşmak). Sen bir L şeklini oluşturan 3 kareler ile bitmelidir.

3) cetvel kullanarak, onun sol alt köşede onun sağ üst köşesinden, en üst Meydanın karşısında diyagonal bir çizgi çizin. Eğer bu bölümü kullanarak olmayacak gibi, meydanın sol üst yarısını (şimdi bir üçgen) dışarı karalamak.

Ardından, onun sol alt köşede onun sağ üst köşesinden sağ alt Meydanın karşısında diyagonal bir çizgi çizin. Bu meydanın sağ alt yarısını (şimdi bir üçgen) dışarı karalamak.

4) dışarı karalanmış henüz tüm şeklin tüm bölümlerini kesip. Bu ona bağlı iki üçgen, üst diğeri sağda biri ile bir kare olmalıdır. Bu şablon olduğunu.

5) karton sizin güzel parçası üzerine şablon İz (veya) süslemek için niyetinde ve şekil kesip karton düz parça üzerine.

6) senin cetvel ve hiçbir kurşun gösteren ile mekanik kurşun kalem ucu, bir çizgi puanı kullanma (iki üçgen bağlanmak meydanın kenarlarında bir girinti) yapmak.

6.5) [isteğe bağlı] Eğer şablonun için kullanılan olandan biraz daha küçük güzel bir kağıt kare kesin ve şekil kare kısmı üzerine tutkal. Ben kullanıyorum kağıt oldukça düz olup olmadığını genellikle bunu.


7) içeriye doğru tek üçgeni Fold, bu nedenle meydanın üst yarısını kapsar.

8) İkinci üçgenin alt (yan hala yukarı bakacak şekilde) tutkal sürün ve ilk üçgenin üzerine katlayın.
Düz kart stoğunu kullanılan ve bunun üstüne fantezi kağt istiyorsanız verdiyseniz 8.5) [isteğe bağlı] adım 6.5 gibi, iminin katlanmış üçgen biraz daha küçük olduğunu fantezi kağıt üçgen kesip. Daha büyük, katlanmış olanların üstüne daha küçük bir üçgen Tutkal.


9) istediğiniz herhangi bir süslemeler veya çizimler ekleyin. Eğer bir cebe gibi işaretlemek istediğiniz sayfanın köşesine kayma ile kullanın.