Okul Öncesi Öğretmenleri NET-Okul Öncesi-Biz Bu işte Tek Değiliz

Orjinalini görmek için tıklayınız: AÖF Okulöncesi Öğretmenliği / Ücretli öğretmenlik durumu ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sevgili Arkadaşlar,
Birkaç konuda bilgiye ihtiyacım olucak yardımcı olursanız sevinirim 

Ben Açıköğretim Fak. Okulöncesi Öğretmenliği 4 sınıf okuyorum. Daha öncesinde 1,5 yıl özel bir anaokulunda çalışmıştım.
4. sınıf okuyorum fakat 4. sınıfa ait staj ve uygulama derslerini henüz almadım. ve dönem uzatmış oluyorum tabi ki normal dersleri alıp uygulama derslerini almadığım için.

Yaptığım bikaç araştırmaya göre Okul öncesi lisans eğitimi aldığıma dair aof bürolarından belge alıp ücretli öğretmenlik yapma hakkımız oluyomuş ?
Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

Ayrıca staj derslerini aldığım dönemde devlet bünyesinde anaokulunda çalışılıyorsa sgk dan alınan belgeyle kanıtlanırsa eğer, aynı dönemde staj zorunluluğu kalkıyor mu ? muafiyet gibi , bu dönemde zaten ben çalışıyorum şu okulda diye kanıtlanırsa belgeyle ?

Bu konuyla ilgili de bilgisi olanlar varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkürler
Sevgi ve Saygılarımla
Hocam konu hakkında malesef bilgi sahibi değilim araştıracağım ilgili arkadaşlar lütfen yardımcı olalım
(02-24-2016, 08:22 PM)ogretmen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam konu hakkında malesef bilgi sahibi değilim araştıracağım ilgili arkadaşlar lütfen yardımcı olalım

çok teşekkür ederim ilginiz için.. cevapları hergün kontrol ettiğimden emin olabilirsiniz.